Michael Bartizal

Přední jméno české flow arts scény. Organizátor, tvůrce mnoha úspěšných projektů, choreograf, lektor a ohnivý tanečník. Tvorbou ohnivých show se zabývá od roku 2006. Zrealizoval desítky ohnivých produkcí na přání nejrůznějších firem, divadel, státníků i filmových studií. Jeho vystoupení byla k vidění např. naTrance Fusion, VMAI (Video Music Awards India) a dalších akcích. Pořádá také workshopy, kde předává své mnohaleté zkušenosti.

Michaela Hradecká

Vystudovala obor Loutkářská umění na VOŠh v Praze a poté absolvovala na HAMU v oboru Nonverbální divadlo. Specializuje se především na pouliční divadlo s prvky nového cirkusu. Spolupracuje se soubory  Divadlo Kvelb, V.O.S.A. theatre, Sacra circus, Divadlo Buřt. Přes 7 let byla taktéž členkou Amanitas fire theatre. Je také spoluzakladatelkou souborů Mime fatale, Fire ducks. Realizuje se coby autorka, režisérka, choreografka, performerka a maskérka.

Viktor Artner

Spoluzakladatel a performer souboru Blackout Paradox. Ve skupině také vede tréninky a vytváří tréninkové programy.Praktikuje organický, lidskému tělu přirozený pohyb, který propojuje s vědomou manipulací s různým náčiním. Za posledních 10 let nabíral pohybové a performativní zkušenosti v různých odvětvích. V jeho pohybu tak můžete rozpoznat zkušenost s bojovým uměním i lásku k flow arts.Vystupuje v několika divadelních představeních, profesionálně se věnuje pouličnímu divadlu, ohnivým a světelným show a stále hledá nové cesty propojení různých pohybových technik .

Žijeme pouličním divadlem

A hrajeme i v divadlech klasických.
V našich představeních kombinujeme flow arts, pohybové divadlo, tanec, akrobacii i bojová umění. Kromě ohnivých a světelných show vytváříme také pouliční představení.Klademe důraz na propracované choreografie, perfektní techniku, výraz a jevištní prezentaci performerů.V pohybovém umění hledáme nové cesty. Učíme se. Předáváme zkušenosti. Inspirujeme se navzájem.